Кръгла маса по проблемите на социалното предприемачество
Разглеждате снимки от Кръгла маса по проблемите на социалното предприемачество
Вижте пълен текст на Кръгла маса по проблемите на социалното предприемачество

Университетът за национално и световно стопанство бе домакин на кръгла маса на тема „Социалното предприемачество в България: възможности и перспективи“, която се проведе на 23 март 2022 г. от 13:30 часа в Голямата конферентна зала.

Целта на кръглата маса е под формата на свободна дискусия да се споделят вижданията за факторите, които оказват положително или отрицателно въздействие върху социалното предприемачество, за пропуските в екосистемата на социалното предприемачество, за възможностите за развитие на социалното предприемачество в България, от страна на представителите на социалните предприятия в България, на институции и организации, които работят в тази област.

Кръглата маса се провежда в рамките на проект ELANET - „European Latin American Network in Support of Social Entrepreneurs („Европейска латиноамериканска мрежа за поддръжка на социални предприемачи“), в който УНСС е партньор.