Тържествено откриване на новата учебна година (video.unwe.bg)
Тържеството може да гледате онлайн на video.unwe.bg
От 11.30 часа да се проведат срещи на първокурсниците с ръководствата на факултетите по направления, поднаправления и потоци, както следва:
Направление “Икономика”:
Поднаправление “Икономика, общество и човешки ресурси“:
Факултет “Общоикономически”:
Поток 190 - зала 2005 - доц. д-р Лилия Йотова
Поток 191 - зала 2006 - доц. д-р Галина Димитрова
Поток 192 - зала П034 - доц. д.н. Пенчо Пенчев
Поток 911-дистанционно - зала 2005 - доц. д-р Лилия Йотова
Поднаправление “Икономика и бизнес“:
Бизнес факултет:
Поток 193 - зала 2030 - проф. д.ик.н. Пламен Мишев
Поток 194 - зала 2015 - доц. д-р Димитър Благоев
Поток 195 - зала 3008 - доц. д-р Мария Маркова
Поднаправление “Икономика и инфраструктура“:
Факултет “Икономика на инфраструктурата”:
Поток 196 - зала 4055 - проф. д-р Димитър Димитров
Поток 197 - зала 4056 - доц. д-р Силвия Терезова
Поток 198 - зала 3006 - доц. д-р Мирослава Раковска
Поток 912 - дистанционно - зала 4005 - проф. д.н. Симеон Желев
Поднаправление “ Приложна информатика, комуникации и иконометрия“:
Факултет “Приложна информатика и статистика”:
Поток 199 - зала 2023 - проф. д-р Камелия Стефанова
Поднаправление “Финанси, счетоводство и контрол”:
Финансово-счетоводен факултет:
Поток 103 - зала 2007 - проф. д-р Снежана Башева
Поток 104 - зала 2009 - проф. д-р Маргарита Александрова
Поток 105 - зала П035 - доц. д-р Олег Димов
Поток 926 - дистанционно - зала 2009 - проф. д-р Маргарита Александрова
Поднаправление “Икономика с чуждоезиково обучение”:
Факултет “Общоикономически”:
Поток 120 - зала 3048 - доц. д-р Иван Стойчев
Поток 121 - зала 3049 - проф. д-р Таня Парушева
Поднаправление “Икономика с преподаване на английски език”:
Факултет “Международна икономика и политика”:
Поток 133 - зала 2013 - доц. д-р Светла Бонева
Направление “Администрация и управление”
Факултет “Управление и администрация”:
Поток 230 - зала 4005 - проф. д.н. Симеон Желев
Поток 231 - зала 4007 - доц. д-р Надя Миронова
Поток 232 - зала 2019 - проф. д-р Поля Кацамунска
Поток 936 - дистанционно зала 2019 - проф. д-р Поля Кацамунска
Направление “Политически науки”
Поднаправление „Международни отношения“
Поток 318 - зала 2029 - доц. д-р Игор Дамянов
Поднаправление „Политология“
Поток - зала 4052 - доц. д-р Симеон Асенов
Направление “Социология, антропология и науки за културата”
Факултет “Общоикономически”:
Поток 410 - зала 3034 - проф. д-р Мария Стоянова
Направление “Обществени комуникации и информационни науки” /Медии и журналистика и Медия икономика/
Факултет “Икономика на инфраструктурата”:
Поток 515 - зала 3072 - доц. д.н. Ивайло Христов
Поток 516 - зала 3072 - доц. д.н. Ивайло Христов
Направление “Право”
Юридически факултет:
Поток 615 - зала 3074 - доц. д.ю.н. Живко Драганов
Гр. 6074, 6075 и 6076
Поток 615 и 616 - зала 3075 - доц. д-р Гергана Боянова
Гр. 6077, 6078
Поток 616 - зала 3073 - доц. д-р Мирослав Димитров
Гр. 6079 и 6080
Учебните занятия на 01.10.2018 г. започват след 14.00 часа по обявеното разписание.