Спортистите ни със сребро в комплексното класиране на универсиадата

сряда, 22 юни 2016 13:20

Разглеждате снимки от Спортистите ни със сребро в комплексното класиране на универсиадата

Вижте пълен текст на Спортистите ни със сребро в комплексното класиране на универсиадата

Третокурсникът Мартин Желев е единственият студент от нашия университет и в България участвал в три световни универсиади. Титли и медали спечелиха още Ради Мерджанов, Иван Дерменджийски, Станислав Будинов, Любен Любенов, Йордан Тонов, Йордан Андреев, Петър Иванов.

Женският тим по плуване се пребори за сребърните медали в отборното класиране

Достойно в Русе се представиха и атлетите ни, който спечелиха седем медала - пет сребърни и два бронзови. Две втори места спечели Ангелина Георгиева в щафетните бягания 4 по 100 м и 4 по 400 м и се пребори за бронз в бягането на 400 м. Жените и мъжете ни спечелиха сребро в щафетите 4 по 100 м. Състезателите ни отвоюваха и щафетното бягане на 4 по 400 м. Иван Кунев завърши втори в тласкането на гюле, а София Станоева взе бронза в скока на дължина.

<i>Кирил Загорски </i><i>(</i><i>последният вдясно</i><i>)</i><i> спечели два сребърни медала в щафетите 4 по 100 м и 4 по 400 м.&nbsp; Като капитан на отбора взе и купата за третото място в комплексното класиране</i>

Кирил Загорски (последният вдясно) спечели два сребърни медала в щафетите 4 по 100 м и 4 по 400 м.  Като капитан на отбора взе и купата за третото място в комплексното класиране

<i>София Станоева </i><i>(</i><i>вдясно</i><i>)</i><i> се пребори за сребърните медали в щафетите 4 по 100 м и 4 по 400 м, както и за бронза в скока на дължина</i>&nbsp;

София Станоева (вдясно) се пребори за сребърните медали в щафетите 4 по 100 м и 4 по 400 м, както и за бронза в скока на дължина

Атлетите на УНСС Кирил Загорски, Калоян Гребеничарски, Даниел Якимов и Мартин Илиев се окичиха със сребърните медали в щафетите 4 по 100 м и 4 по 400 м

Сребърните медали в щафетните бягания на 4 по 100 м и 4 по 400 м взеха атлетките от представителния отбор на УНСС &ndash; Никол Стамболийска, Виктория Каръкова, София Станоева и Ангелина Георгиева

Сребърните медали в щафетните бягания на 4 по 100 м и 4 по 400 м взеха атлетките от представителния отбор на УНСС – Никол Стамболийска, Виктория Каръкова, София Станоева и Ангелина Георгиева

Отборът ни по футзал спечели бронзовите медали в Държавното първенство по футзал. В редовния сезон футболистите ни не допуснаха нито една загуба. В полуфиналните мачове с &bdquo;Левски&ldquo;, отборът ни загуби след изпълнение на дузпи.

Отборът ни по футзал спечели бронзовите медали в Държавното първенство по футзал. В редовния сезон футболистите ни не допуснаха нито една загуба. В полуфиналните мачове с „Левски“, отборът ни загуби след изпълнение на дузпи.

Момичетата ни от отбора по аеробика спечелиха бронзовите медали

Галерия снимки от Спортистите ни със сребро в комплексното класиране на универсиадата ...