Завърши 23-ият турнир по тенис на корт за „Купата на ректора“

четвъртък, 13 юни 2019 10:26

Разглеждате снимки от Завърши 23-ият турнир по тенис на корт за „Купата на ректора“

Вижте пълен текст на Завърши 23-ият турнир по тенис на корт за „Купата на ректора“

В турнира, който започна през януари т.г., участваха 12 индивидуални състезатели. До финала стигнаха гл. ас. д-р Диана Митева от катедра „Финанси“ и ст. преп. д-р Петър Иванов от катедра „Физическо възпитание и спорт“. В оспорван финал победител стана ст. преп. д-р Петър Иванов, който победи с 10 на 8.

Страница:

Галерия снимки от Завърши 23-ият турнир по тенис на корт за „Купата на ректора“ ...